Zaznacz stronę

To miejsce, gdzie znajdziesz moje polecenia. Stron w sieci, innych blogów dla prawników, narzędzi, programów, książek, artykułów biurowych i co tam mi jeszcze do głowy przyjdzie.

Jeśli Ty też chcesz czymś się podzielić, napisz do mnie, albo opublikuj post w naszej grupie na FB.

 

Zapraszam.

Żródła wiedzy o marketingu prawniczym i organizacji kancelarii

 

Rafał Chmielewski - web.lex

Blog Pamiętnik Adwokata i podcast W drodze do kancelarii.

Z Rafałem znamy się od lat i nie jest tajemnicą, że współpracujemy równie długo.  Uważam, że jest świetnym strategiem, ma kapitalną intuicję marketingową i ogromną wiedzę. Jeśli chcesz rozwijać swoją kancelarię i masz jakiś pomysł, zawsze warto pogadać z Rafałem.  Jeśli nie masz pomysłu, tym bardziej. Taka konsultacja jest bezpłatna. Umówić się możesz na stronie Pamiętnik Adwokata.

Podcast W drodze do kancelarii to inspiracja i możliwość czerpania z wiedzy nie tylko Rafała, ale też fachowców z branży, których Rafał zaprasza do swojego podcastu. A zaprasza ludzi, którzy nie tylko mają ogromne doświadczenie, ale też chcą się nim dzielić. Przy czym są to ciekawe rozmowy o pracy, życiu, książkach. Warto posłuchać. Jeszcze bardziej warto należeć do Grupy web.lex, czyli społeczności prawników skupionych wokół web.lex. Grupa to nie tylko dostęp do wiedzy Rafała, fantastycznych szkoleń i spotkań. To fajne znajomości i świetne wsparcie na codzień.

Sprawny Prawnik -blog o technicznej stronie pracy prawnika

Sprawny Prawnik to blog genialny. Uwielbiam teksty Łukasza Połomskiego. Kanban na pulpicie, dron w kancelarii, pdf-y, autokorekta w pracy prawnika. Warto zajrzeć, warto śledzić. 

Marketing Prawniczy.com - portal nowoczesnych prawników

Portal Marketing Prawniczy i związany z nim Podcast Jacka Stanisławskiego to cenne źródło wiedzy. Trendy dla prawniczych stron, porady, inspiracje. Czytam, słucham i polecam.

Podcast Poza Prawem

Bardzo przyjemny do słuchania podcast dla Prawników prowadzony przez Szymona Kwiatkowskiego i Jerzego Rajkow-Krzywickiego. Z Panami nie zawsze się zgadzam, mimo to uważam podcast za wartościowe źródło wiedzy i inspiracji dla prawniczego biznesu. Ja słucham prawie każdego odcinka. Polecam.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera.

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

free newsletter templates powered by FreshMail